Podkast: Asymetrie w ciele i joga (Agnieszka i Maciej Wielobobowie)

Bardzo często w pytaniach do mnie w kontekście terapii jogą, pojawia się temat skolioz i w ogóle asymetrii. Ostatnio z moim mężem Maciejem Wielobobem mówiliśmy na ten temat podczas transmisji na żywo dla ograniczonej grupy osób, ale pomyśleliśmy, że temat jest na tyle ważny, że warto udostępnić go szerszemu gronu. I oto dla Was nagranie tej rozmowy.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź tutaj, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts – przejdź na tę stronę. Podkast znajdziesz też na Spotify tutaj. Miłego słuchania!Zdjęcie mojej skoliozy 😉 autorstwa Klaudii Rozenek (Pakamera).

Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność edukacyjną w zakresie jogi – postaw mi wirtualną kawę tutaj. Dziękuję!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
.

Opublikowano

w

przez

Komentarze

6 odpowiedzi na „Podkast: Asymetrie w ciele i joga (Agnieszka i Maciej Wielobobowie)”

 1. Awatar Katarzyna Zajd
  Katarzyna Zajd

  Rewelacyjny podcast! Cieszę się, że jesteście na Spotify, bo kiedy słuchałam Was poprzez link, to przy wygasaniu ekranu w telefonie wyłączał się dźwięk, a tak to nic takiego się nie dzieje 🙂

  1. Awatar Agnieszka Wielobób

   Dzięki Kasiu!
   Cieszę się, że nas słuchasz również w taki sposób 🙂
   uściski 🙂

 2. Awatar Moni
  Moni

  Super podcast! Dziękuję serdecznie. Bardzo spodobało mi się budowanie nowych połączeń nerwowych przez zmianę nawyków. Trochę się przestraszyłam, że wtedy czas będzie jeszcze szybciej uciekał, ale przypomniałam sobie, że przecież jest tylko teraz 🙂 Agnieszko w ogóle nie widać na Twoich filmach, że masz jakiekolwiek asymetrie. Dziękuję za naukę cierpliwości!

  1. Awatar Agnieszka Wielobób

   Moni, dziękuję 🙂
   Kiedyś uświadomiłam sobie że dzieci nie myślą o przyszłości, o tym co zrobić jutro, za tydzień za miesiąc. Są tu i teraz – im życie wolniej się toczy, dni są dłusze, są szczęśliwsze. Trzeba chyba znów rozbudzić w sobie dziecko, by dni trochę zwolniły 🙂
   Pozdrawiam !

 3. Awatar Marcysia
  Marcysia

  Super,dziękuję Wam. Jest o czym i myśleć i nad czym pracować. O raju,jaką Wy macie wiedzę:***

  1. Awatar Agnieszka Wielobób

   Nudzić się nie da 🙂
   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *