Agnieszka Wielobób w Szczecinie 12 stycznia – Łagodna praca z powięziami w jodze

zdj. Klaudia Rozenek / Pakamera

Szczecin, 12 stycznia 2020
godz. 11.00-16.00

„Łagodna praca z powięziami w jodze”
Nauczycielka: Agnieszka Wielobób

Powięź w naszym ciele odgrywa niezwykle ważną rolę – nadaje ciału kształt i umożliwia jego ruch, przewodzi impulsy nerwowe, oddziela struktury leżące obok siebie i łączy te, które są od siebie oddalone. Aby powięź była zdrowa musimy o nią dbać czyli rozciągać i rozluźniać, zwiększać jej sprężystość oraz nawilżenie. Ponieważ włókienka powięzi rozciągają się w rożne strony, nasza praca na jodze (i nie tylko) powinna włączać ruch wielokierunkowy.

Na tych warsztatach będziemy uczyli się łagodności wobec siebie i swojego ciała, odpuścimy „poważną pracę” nad kształtem, poszukując przyjemności i wolności w ruchu, w jodze. Joga to nie tylko pozycje łagodne i łatwe, to również skoki, balanse i brzuszki. Jednak dzięki nauczeniu się miękkości i łagodności wobec siebie oraz wejściu z ciałem w lepszy kontakt, możemy uczynić te trudne pozycje łatwiejszymi. Całość jogicznej pracy powięziowej wyprowadzimy od długiego, spokojnego oddechu, który zsynchronizujemy z ruchem wg podstaw vinyasa krama jogi.

Warsztat jest przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Potrwa od godziny 11.00 do około godziny 16.00. W trakcie będzie około 30 minut przerwy.

Koszt: 200 zł za ten warsztat; 350 zł (zamiast 410 zł) w pakiecie z warsztatem Macieja Wieloboba dzień wcześniej pt. Tajemnica oddechu – medytacje sufich

Miejsce: Namaste Joga, ul. Jana Pawła II 42, Szczecin
Informacje i rezerwacje: Telefon 502 506 869, mail anagraph@gmail.com