Konsultacje

Konsultacje aktualnie zawieszone do odwołania.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją ajurwedyjską ze mną, dokładnie przeczytaj poniższe informacje. Dowiesz się jaki jest koszt konsultacji, jak wygląda procedura konsultacji, jak również czym nie są konsultacje ajurwedyjskie.

Kontakt w sprawie konsultacji: agawielobob@gmail.com

Sprawdź też referencje i opinie na temat moich konsultacji.

Cennik

Konsultacja osobista – 200zł

Wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę bez vat.

Czym nie są konsultacje?

Konsultacje, których udzielam nie są tożsame z opinia lekarza medycyny, ponieważ nie jestem lekarzem. To jedynie wskazówka w jaki sposób wykorzystać wiedzę o ajurwedzie, dobrać pokarm w oparciu o prakriti oraz zrozumieć potrzeby naszego organizmu. Zmiana diety i złych nawyków żywieniowych pomoże w rozwiązaniu wielu dolegliwości, np. trawiennych. Należy to potraktować raczej jako swoiste szkolenie z ajurwedy w kontekście swoich osobistych potrzeb, a nie jako konsultację z lekarzem czy dietetykiem.

 Jak wyglądają konsultacje osobiście?

  1. Po otrzymaniu maila od danej osoby, wysyłam jej kwestionariusz diagnostyczny.
  2. Po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza ustalamy termin i miejsce spotkania (na konsultacje przyjmuję w centrum Krakowa lub przy okazji prowadzonych przeze mnie warsztatów)
  3. Na spotkaniu uzupełniam diagnozę, np. zadaję dodatkowe pytania, oglądam klienta itp., jak również podaję dostosowane indywidualnie zalecenia.
  4. Osoba konsultowana może się konsultować ze mną jeszcze do 4 razy mailowo: 2 razy jeśli ma pytania odnośnie otrzymanych zaleceń oraz 1-2 razy (po 1 – 1,5 miesiąca), by dać mi znać czy zaszły jakieś zmiany po wprowadzeniu zaleceń w życie.