Agnieszka Wielobób w Warszawie: Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze (2 grudnia)

Agnieszka Wielobób (zdj. Klaudia Rozenek / Pakamera)

Warszawa, 2 grudnia 2018
godz. 11.00-16.00

Warsztat “Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze”
Nauczycielka: Agnieszka Wielobób

Przeżycia, których doświadczamy, zapisują się w naszym ciele w tkance łącznej. Powięź, będąca rodzajem tkanki łącznej, wypełnia wnętrze naszego ciała, nadając mu kształt i odpowiadając za jego funkcje ruchowe. Odpowiednia dawka właściwego ruchu nawilża i uelastycznia tę strukturę, a jego brak powoduje sztywność i utratę m.in. funkcji ruchowej powięzi.

Na tych warsztatach wprowadzimy do tego jak pracować z powięziami w jodze (i dlaczego akurat w ten sposób), przy czym szczególnie się skupimy na taśmie głębokiej przedniej, która pomaga utrzymać kręgosłup w dobrym stanie oraz stabilizuje nasze ciało. Najważniejszymi strukturami, z którymi będziemy pracować będą mięśnie dna miednicy oraz mięsień poprzeczny brzucha, których harmonijna praca pozwala zadbać o zdrowy kręgosłup (i nie tylko). Każdy ruch, który wykonujemy ma swój początek w tej taśmie, dlatego tak istotne jest zrozumienie tego jak ona funkcjonuje i nauczenie się odpowiedniej pracy z nią.

Warsztat obejmuje praktykę asan (pozycji jogi), podstawy pranajamy i odrobinę teorii, ułatwiającej naszą praktykę 🙂

Warsztat trwa od godziny 11.00 do około godziny 16.00. W trakcie będzie około 30 minut przerwy.

Koszt:

Za ten warsztat: 220 złotych
Pakiet 2 warsztatów (1 grudnia “Mistycyzm śnienia – suficka praca ze śnieniem” z Maciejem Wielobobem + 2 grudnia „Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze” z Agnieszką Wielobób) – 440 (zamiast 520).

Miejsce: Stan Skupienia, plac Zbawiciela 2/16, Warszawa

Informacje i rezerwacje: kontakt@stanskupienia.pl