Agnieszka Wielobób w Gdańsku: Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze (7 października)

Agnieszka Wielobób (zdj. Klaudia Rozenek / Pakamera)

Gdańsk, 7 października 2018
godz. 11.00-16.00

Warsztat “Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze”
Nauczycielka: Agnieszka Wielobób

Przeżycia, których doświadczamy, zapisują się w naszym ciele w tkance łącznej. Powięź, będąca rodzajem tkanki łącznej, wypełnia wnętrze naszego ciała, nadając mu kształt i odpowiadając za jego funkcje ruchowe. Odpowiednia dawka właściwego ruchu nawilża i uelastycznia tę strukturę, a jego brak powoduje sztywność i utratę m.in. funkcji ruchowej powięzi.

Na tych warsztatach wprowadzimy do tego jak pracować z powięziami w jodze (i dlaczego akurat w ten sposób), przy czym szczególnie się skupimy na taśmie głębokiej przedniej, która pomaga utrzymać kręgosłup w dobrym stanie oraz stabilizuje nasze ciało. Najważniejszymi strukturami, z którymi będziemy pracować będą mięśnie dna miednicy oraz mięsień poprzeczny brzucha, których harmonijna praca pozwala zadbać o zdrowy kręgosłup (i nie tylko). Każdy ruch, który wykonujemy ma swój początek w tej taśmie, dlatego tak istotne jest zrozumienie tego jak ona funkcjonuje i nauczenie się odpowiedniej pracy z nią.

Warsztat obejmuje praktykę asan (pozycji jogi), podstawy pranajamy i odrobinę teorii, ułatwiającej naszą praktykę 🙂

Warsztat trwa od godziny 11.00 do około godziny 16.00. W trakcie będzie około 30 minut przerwy.

Koszt:

Za 1 warsztat: 180 złotych
Pakiet 2 warsztatów (6 października “Mistycyzm śnienia – suficka praca ze śnieniem” z Maciejem Wielobobem + 7 października „Wprowadzenie do pracy z powięziami w jodze” z Agnieszką Wielobób) – 320 złotych (zamiast 380 zł)

Miejsce: Joga-Trójmiasto, Generała Charlesa de Gaulle’a 14/1, 80-261 Gdańsk

Rezerwacje:
zapisy Anna Haracz tel. 502 298 770, email: anaha@wp.pl
+ przedpłata na konto BGŻ 16 2030 0045 1130 0000 1151 9410 z dopiskiem “warsztat Agnieszka Wielobób” lub “warsztat Agnieszka i Maciej Wielobób” (jeśli wybierasz się na 2 warsztaty)